FAQ

 • Dlaczego my?

  Odpowiedź jest prosta:

  Na gruncie polskiego Internetu nie istnieje serwis, który dawałby aż takie możliwości zdefiniowania w sposób precyzyjny kryteriów wyszukiwania.

  Czy jesteś inwestorem, osobą prywatną czy pośrednikiem oddajemy Ci narzędzie, dzięki któremu znalezienie odpowiedniej dla Ciebie działki lub gruntu nie sprawi żadnego problemu.

  Zapewne to pierwszy w Polsce portal z zaawansowaną wyszukiwarką nieruchomości gruntowych.
  Każdy inwestor poszukujący nieruchomości w Polsce może znaleźć w naszym serwisie pożądane oferty sprzedaży lub wynajmu gruntów o ściśle ustalonych parametrach takich jak:

  • odległość od jeziora, rzeki, gór
  • usytuowanie przy drogach dojazdowych, autostradach i trasach wylotowych
  • działek z planami zagospodarowania, pozwoleniem na budowę lub projektem budowlanym
  • wyborem wysokości i powierzchni zabudowy
  • określonym rodzajem dojazdu do nieruchomości

  Grunt to dobra oferta!

 • Jak wyszukać?

  Wyszukiwanie ofert gruntów i działek inwestycyjnych odbywa się w prosty, łatwy do przyswojenia sposób.

  Mechanizm naszej wyszukiwarki jest skomplikowany wyłącznie w warstwie systemowej, nie zaś w zakresie samej obsługi modułu. W wyszukiwarce można podać wiele różnych kryteriów, odnoszących się nie tylko do lokalizacji, ale i różnorodnych parametrów przypisanych do nieruchomości.

  Użytkownik serwisu może wpisać w kryteriach wyszukiwania aż kilkanaście sprecyzowanych ściśle parametrów, takich jak:

  Przeznaczenie działki,
  Dojazd,
  Media,
  Okolica,
  Dokładna lokalizacja na mapie itp.

  Im więcej parametrów zostanie zdefiniowanych przez użytkownika, tym bardziej precyzyjnie przeprowadzone będzie wyszukiwanie w bazie zgromadzonych w serwisie ofert nieruchomości. Podanie jak największej liczby informacji przez użytkownika jest pożądane, ale niekonieczne.

 • Jak dodać ofertę?

  Każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik ma możliwość dodania własnej oferty sprzedaży, najmu lub zakupu nieruchomości inwestycyjnej. Aby dodać ogłoszenie przede wszystkim należy założyć swoje indywidualne konto w serwisie, wypełniając krótki formularz rejestracji i aktywując konto za pośrednictwem linku aktywacyjnego, przesyłanego przez serwis OfertyGruntów.pl na podany adres e-mail.

  Następnie, należy wybrać z menu głównego serwisu opcję „Dodaj ofertę” i wypełnić formularz.

  Tytuł oferty,
  Typ oferty,
  Województwo
  Miasto/Powiat
  Dzielnica/Gmina
  Powierzchnia,
  Cena,
  Rodzaj wyróżnienia oferty w serwisie (opcja płatna).

  Po podaniu wszystkich parametrów charakteryzujących sprzedawaną, wynajmowaną lub kupowaną nieruchomość inwestycyjną, należy potwierdzić dodanie oferty za pośrednictwem przycisku „Wyślij”.

 • Jak dodać jednorazowo większą ilość ofert?

  Serwis umożliwia hurtowy import ofert z popularnych portali o podobnej tematyce. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z działem technicznym