Grunt to dobra inwestycja

Dlaczego my?

Odpowiedź jest prosta:

Na gruncie polskiego Internetu nie istnieje serwis, który dawałby aż takie możliwości zdefiniowania w sposób precyzyjny kryteriów wyszukiwania.

Czy jesteś inwestorem, osobą prywatną czy pośrednikiem oddajemy Ci narzędzie, dzięki któremu znalezienie odpowiedniej dla Ciebie działki lub gruntu nie sprawi żadnego problemu.

Zapewni to pierwszy w Polsce tak dokładny i szczegółowy portal o tematyce gruntów z tak zaawansowana wyszukiwarką nieruchomości gruntowych, poszerzony o następujące parametry:

  1. Dostęp do Geoportalu, dzięki któremu znajdziecie Państwo interesująca Was działkę wraz z dokładną lokalizacją , uzbrojeniem terenu, warunkami zabudowy oraz planem zagospodarowania przestrzennego,
  2. Dostęp do renomowanej i uznanej kancelarii prawnej, dzięki której uzyskacie Państwo wszystkie potrzebne informacje, porady i opinie prawne wraz z komentarzem interesujących Państwa działek, ich sytuacji prawnej, przepisów regulujących obrót gruntami i ewentualnych zagrożeń z tego wynikających.
  3. Dostęp do ciekawych branżowych artykułów z tematyki obrotu gruntami, aktualnej sytuacji na rynku, cenach, trendach, itp,
  4. Dostęp do KRS i Ksiąg wieczystych, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat aktualnego statusu prawnego gruntu wraz z przydatnymi linkami do druków urzędowych, komentarzy zawiłych i często niezrozumiałych przepisów prawnych, itp.

Grunt to dobra oferta!

Jak wyszukać?

Wyszukiwanie ofert gruntów i działek inwestycyjnych odbywa się w prosty, łatwy do przyswojenia sposób.

Mechanizm naszej wyszukiwarki jest skomplikowany wyłącznie w warstwie systemowej, nie zaś w zakresie samej obsługi modułu. W wyszukiwarce można podać wiele różnych kryteriów, odnoszących się nie tylko do lokalizacji, ale i różnorodnych parametrów przypisanych do nieruchomości.

Użytkownik serwisu może wpisać w kryteriach wyszukiwania aż kilkanaście sprecyzowanych ściśle parametrów, takich jak:

  • Przeznaczenie działki,
  • Dojazd,
  • Media,
  • Okolica,
  • Dokładna lokalizacja na mapie itp.

Im więcej parametrów zostanie zdefiniowanych przez użytkownika, tym bardziej precyzyjnie przeprowadzone będzie wyszukiwanie w bazie zgromadzonych w serwisie ofert nieruchomości.

Jak dodać ofertę?

Każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik ma możliwość dodania własnej oferty sprzedaży, najmu lub zakupu nieruchomości inwestycyjnej. Aby dodać ogłoszenie przede wszystkim należy założyć swoje indywidualne konto w serwisie, wypełniając krótki formularz rejestracji i aktywując konto za pośrednictwem linku aktywacyjnego, przesyłanego przez serwis OfertyGruntów.pl na podany adres e-mail.

Następnie, należy wybrać z menu głównego serwisu opcję „Dodaj ofertę” i wypełnić formularz.

Tytuł oferty,
Typ oferty,
Województwo
Miasto/Powiat
Dzielnica/Gmina