Grunt to dobra inwestycja

Celem serwisu ofertygruntow.pl jest nie tylko publikacja jak największej ilości ofert gruntowych, ale również zebranie w jednym miejscy wszystkiego co jest związane z tą tematyką.
Portal ten dzięki swej zaawansowanej wyszukiwarce daje duże możliwości ustawienia takich parametrów, aby można było w łatwy sposób odnaleźć dokładnie to czego szukamy.
Staraliśmy się, aby dopasować nasz serwis do każdego użytkownika.


KUPUJĄCY
Dla poszukiwaczy działki rekreacyjnej możemy znaleźć nieruchomość nad jeziorem, morzem, w okolicach gór czy lasu. Jeśli natomiast poszukujemy czegoś dla inwestorów czy developerów dzięki naszej wyszukiwarce znajdziemy nieruchomości z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego bądź warunkami zabudowy a nawet gotowym projektem.
A jeśli ktoś uzależnia swoje inwestycje od rodzaju dojazdu do nieruchomości bądź odległości od dróg ekspresowych lub autostrad też może u nas wybrać takie parametry wyszukiwania.
Oprócz tego znajdziecie u nas wszelkie informacje oraz porady związane z tą tematyką: na co zwrócić uwagę przed zakupem, co należy zrobić po zakupie nieruchomości; linki do sprawdzenia planów zagospodarowania przestrzennego, ksiąg wieczystych, średnich cen gruntów wg. GUS, różne ustawy itp.
W ramach pełnej obsługi klienta w zakładce „usługodawcy” docelowo znajdzie się lista firm, które zaoferują swoje usługi przedsprzedażowe oraz posprzedażowe tj.

  • kancelarie, które pomogą w przygotowaniu bądź sprawdzeniu umowy kupna sprzedaży
  • firmy doradcze, bądź eksperci, którzy zajmą się sprawdzeniem lub wyceną nieruchomości
  • instytucje finansowe udzielające kredytów
  • nadzór budowlany, kierownicy budowy
    oraz wszelkie firmy budowlane, instalacyjne, wykończeniowe itp…

SPRZEDAJĄCY
Sprzedający mają do dyspozycji możliwość eksportu danych na nasz portal z praktycznie wszystkich dostępnych na rynku programów dla Biur Nieruchomości takich jak: Assari, IMO, Galactica, Multiple, Agencja 3000, Esti CRM lub pojedynczego umieszczania ofert dla osób indywidualnych nie posiadających tego typu oprogramowania.
Zachęcamy do wprowadzania do systemu jak najbardziej szczegółowych danych dotyczących wystawianej oferty, ponieważ taka oferta szybciej zostanie odnaleziona przez kupującego.
Dla osób, które chcą szybko sprzedać nieruchomość po niższej cenie, bądź posiadają nieruchomość z „wadami” np. nieuregulowany dojazd, zajęcie komornicze, obciążona hipoteka, słup energetyczny na działce itp. został stworzony oddzielny moduł ofertowy o nazwie „giełda ofert”, gdzie sprzedający wystawia ofertę wraz z opisem „wady” a osoby zainteresowane składają swoje propozycje cenowe. Czas publikacji takiej oferty na „giełdzie” to 7 dni z możliwością przedłużenia o kolejny taki okres.

Jeśli masz jakieś inne pytania bądź uwagi zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Zapraszamy do korzystania z serwisu OfertyGruntow.pl